„Sergel“

Kartu skolas paverskime mokėjimais!

Apie „Sergel“

Esame viena didžiausių mokėjimų atkūrimo ir valdymo bendrovių Lietuvoje, turime daugiau nei 20 metų patirtį rinkoje.

Savo veikloje vadovaujamės gerosiomis Švedijos finansų bendrovės „Marginalen AB“, kuriai priklausome, praktikomis. „Marginalen AB“ kontroliuojamos įmonės veiklą vykdo Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Mūsų veiklos idėja

Visi esame susiję. Ne tik asmeniniais, bet ir finansiniais ryšiais. Nematoma grandinė akimirksniu sujungia skirtingus žmones ir verslus. Tačiau šis ryšys – labai trapus, o staiga nutrūkusi jungtis paliečia kiekvieną iš mūsų.

Pastebime šias nutrūkstančias grandines ir suvokiame jų įtaką verslui bei žmonėms. Sukaupta ilgametė mokėjimų, kreditų ir skolų valdymo patirtis Šiaurės Europoje bei Baltijos šalyje padeda efektyviai atkurti finansinių ryšių cirkuliaciją – nuo sąskaitos išrašymo iki jos apmokėjimo. Su uždelstais mokėjimais ir įsiskolinimais susiduriančioms įmonėms pritaikome tinkamiausius mokėjimų valdymo sprendimus, padedančius užtikrinti gyvybingus pinigų srautus.

Rūpestingas mentorius

Mokėjimų, kredito ir skolų valdymo paslaugas teikiančiame sektoriuje veikiame kaip rūpestingas mentorius. Mūsų misija – padėti žmonėms ir verslui kurti bei palaikyti gyvybingus finansinius mainus, ypatingą dėmesį skiriant mūsų klientų klientams.

„Veik tikslingai, įsitrauk, būk sprendimo dalimi“ – tai vertybės, kuriomis mūsų profesionalų komanda vadovaujasi kasdien

Dalyvavimas ES projektuose

Kompanijos teikiamų paslaugų efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo jos darbuotojų kompetentingumo ir gebėjimo adaptuoti šias specialiąsias kompetencijas individualiems klientų poreikiams. Atsižvelgiant į tai, kad atidėjimai už parduotas prekes ar suteiktas paslaugas tampa dominuojančia šiandienos verslo sandorių charakteristika, skolų ir neatsiskaitymų tikimybė didėja. Todėl „Sergel“ teikiamos paslaugos tampa neatsiejamos nuo šiandienos verslo aktualijų Lietuvoje, kai kompanijoms tenka išieškoti skolas už įvykusius, tačiau neapmokėtus sandorius.

Projekto, kuris būtų skirtas lavinti kompanijos darbuotojų kompetencijas, poreikį diktuoja ne tik specifinė įmonės veiklos niša, bet ir šiuo 2017- aisiais pasikeitę akcininkai. Su šiuo pokyčiu susiję projekto paraiškoje numatyti mokymai, kurie prisidėtų prie strategavimo ir procesų efektyvinimo kompetencijų stiprinimo įmonėje. Kompanijos personalo apmokymas ypač aktualus telemarketingo, pardavimų, klientų aptarnavimo, komunikacijos, strateginio pardavimų planavimo, finansinės rizikos ir skolų vertinimo, teisinių kompetencijų srityse.

Projekto trukmė: 2017-09-25 iki 2020-09-25. Projekto biudžetas: 122 732, 00 Eur.

Sergel Lithuania