Palaikome nuolatinį ryšį su klientais ir visada užtikriname kokybiškas paslaugas.

Teisinės paslaugos

Vienas galimų būdų susigrąžinti skolą iš juridinių ar fizinių asmenų yra ikiteisminis skolos išieškojimas, o nepavykus skolos susigrąžinti įprastomis priemonėmis, efektyviausia ją išieškoti teisme.

Mūsų patyrusių teisininkų ir partnerių – advokatų – komanda pasirūpins teisminiu skolų išieškojimu. Padėsime jums sutaupyti ne tik laiką, bet ir kaštus.

Siūlome šias paslaugas:

  • Apskaičiuojame netesybas ir kitus mokesčius
  • Paruošiame ir pateikiame procesinius dokumentus teismams ir (ar) kitoms institucijoms
  • Atstovaujame visų instancijų teismuose
  • Pasibaigus teismui klientui galime pasiūlyti tolimesnį etapą – poteisminį skolos išieškojimą

Laikomės aukščiausių etikos standartų, teikiamų paslaugų kokybę grindžiame konfidencialumo ir abipusio pasitikėjimo principu.

 

Sutarčių auditas ir sudarymas

Mūsų teisininkų komanda turi didelę praktinę patirtį ir gali jums padėti rengiant visų rūšių tipines ir netipines sutartis, teikiant teisines išvadas ir rekomendacijas dėl sutarčių sąlygų ar atliekant sutarčių auditą.

Visada siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir gautų išskirtinai kokybiškas paslaugas.

Asmens duomenų apsaugos politikos įgyvendinimas

2018 m. gegužės 25 dieną Europos Sąjungoje įsigaliojęs Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas lėmė daug įmonių vidaus tvarkų ir tiesioginių veiklų, susijusių su fizinio asmens duomenų tvarkymu, pokyčių.

Mūsų duomenų apsaugos specialistai jūsų įmonei gali suteikti teisines paslaugas įgyvendinant visapusišką asmens duomenų apsaugos politiką skolų administravimo srityje, pagelbėti atliekant jūsų įmonės vidinių duomenų apsaugos auditą, taip pat konsultuojant rengiant vidinius įmonės dokumentus ir atsakymus į duomenų subjektų skundus ar raštus Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.