Siūlome plataus spektro teisines paslaugas, kurios padeda užtikrinti gyvybingus finansinius mainus.

Teisminis skolų išieškojimas

Didžiuojamės savo du dešimtmečius trunkančia skolų išieškojimo patirtimi, tad kaip ir ikiteisminio skolų išieškojimo etape, taip ir šiame, teisminio skolų išieškojimo, etape laikomės aukščiausių etikos standartų, o paslaugų kokybę grindžiame konfidencialumo ir abipusio pasitikėjimo principu.

Teisminio skolos išieškojimo procesą paprastai sudaro keli etapai: pradžioje apskaičiuojama ieškinio suma, detalizuojami galimi mokesčiai, netesybos, apskaičiuojamas žyminis mokestis, įvertinama, kokios priemonės gali būti taikomos. Tuomet parengiami ir teismui pateikiami procesiniai dokumentai dėl skolos priteisimo. Klientas atstovaujamas visų instancijų teismuose, kol palankiam sprendimui įsiteisėjus yra gaunamas vykdomasis dokumentas, su kuriuo jau galima kreiptis į antstolį dėl priverstinio skolos išieškojimo (sąskaitų, turto arešto ir t.t.).

Kad skolų išieškojimo procesas teismo tvarka vyktų sklandžiai svarbu pasirinkti patyrusią teisininkų komandą.

Mes profesionaliai viso proceso metu konsultuojame kreditorius, rengiame pareiškimus dėl teismo įsakymo išdavimo, ieškinius dėl skolos priteisimo, atsiliepimus į ieškinius. Taip pat ruošiame apeliacinius skundus, atsiliepimus į apeliacinius skundus ir kitus dokumentus teismui ir (ar) kitoms institucijoms.

Teikiame įvairiapusę teisinę pagalbą ir po sprendimų priėmimo, pasirūpiname sklandžiu poteisminiu skolų išieškojimu, bendraujame su įvairiomis antstolių kontoromis iki pat skolos atgavimo.

Kokią vertę gaunate pasirinkę teisminio skolų išieškojimo paslaugą?

 • Procesas teismo tvarka vyksta sklandžiai ir jūs galite koncentruotis į savo tiesioginę veiklą
 • Kruopščiai apskaičiuojami ir detalizuojami visi su skolos išieškojimu susiję galimi mokesčiai (pavyzdžiui, žyminis mokestis), netesybos
 • Taupomi jūsų resursai ruošiant ir pateikiant procesinius dokumentus teismams ir / ar kitoms institucijoms (ieškiniai, pareiškimai dėl teismo įsakymo išdavimo, prašymai ir kt.)
 • Suvaldomi visi procesai nuo dokumentų paruošimo iki poteisminio skolos išieškojimo ir atstovavimo bendradarbiaujant su anstolių kontoromis

Svarstote, ar verta perduoti skolą teisminiam išieškojimui? Susisiekime – įvertinsime galimas baigtis ir pakonsultuosime priimant teisingiausią sprendimą.

 

Sutarčių sudarymas ir auditas

Sėkmingų įmonių veiklos pagrindas – tvarkingai parengtos verslo sutartys ne tik su darbuotojais, bet ir su klientais ar tiekėjais.

Kai verslo santykiai vystosi sklandžiai, dažnai neįvertinama, kaip svarbu, jog sutartys būtų ekonomiškai ir teisiškai pagrįstos. Deja, susidūrus su pažeidimais, ar norint nutraukti nepasiteisinusius verslo santykius, neretai paaiškėja, kad sutarties sąlygos nebuvo lygiavertės ir, deja, jums nepalankios.

Rekomenduojame atlikti jau esamų įvairių rūšių sutarčių auditą arba konsultuotis prieš užmezgant naujus verslo santykius. Pasirūpinsime, kad jūsų sutartys atitiktų Lietuvos Respublikos įstatymų ir poįstatyminių teisės aktų reikalavimus, neprieštarautų viena kitai ir svarbiausia, atstovautų jūsų interesus.

Mūsų patyrę teisininkai gali konsultuoti, audituoti, pilnai rengti ar atlikti kai kurių nuostatų korekcijas bei papildymus jūsų verslo sutartims.  Profesionaliai įvertinsime sutarčių naudas, pamatuosime galimas rizikas, padėsime suformuluoti aiškius reikalavimus.

Kokią vertę gaunate pasirinkę sutarčių sudarymo ir audito paslaugą?

 • Teisininkas dirbs jūsų pageidaujama apimtimi, o jūs galėsite koncentruotis į savo tiesioginę veiklą
 • Atsiradus kitos šalies sutarties pažeidimams jausitės saugūs, turėsite neginčijamą poziciją ir teisminio proceso metu nesudėtingai įrodysite pažeidimo faktą
 • Išvengsite papildomų nuostolių bei kitų neigiamų padarinių sudarant netinkamus sandorius
 • Profesionaliai parengtos sutartys prisidės formuojant teigiamą jūsų sėkmingo verslo įvaizdį

Svarstote, ar jūsų sutartys parengtos tinkamai ir atstovauja jūsų interesus, o gal ruošiatės svarbiam sandoriui? Susisiekite pasitarti prieš priimant sprendimus.

 

Asmens duomenų apsaugos politikos įgyvendinimas

2018 – ųjų gegužę įsigaliojęs Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) įpareigojo įmones ir organizacijas atidžiai peržiūrėti įmonių vidaus ir išorines veiklas, susijusias su asmens duomenų tvarkymu ir įgyvendinti pokyčius taip, kad šie atitiktų griežtus BDAR reikalavimus.

Sergel teisininkai gali padėti įgyvendinti visapusišką asmens duomenų apsaugos politiką mokėjimų valdymo srityje:  nuodugniai įvertins įmonės procesus, išanalizuos esamas priemones, padės rengiant vidinius įmonės dokumentus ar atsakymus į duomenų subjektų skundus, raštus Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Kokią vertę gaunate pasirinkę asmens duomenų apsaugos politikos įyvendinimo paslaugą?

 • Parenkamos ir įdiegiamos pagrindinės organizacinės priemonės, įgyvendinančios pagrindinius BDAR reikalavimus
 • Procesai tampa sklandesni, aiškesni, o neretai ir ekonomiškai efektyvesni
 • Žinodami, kad taikomos kontrolės priemonės, procedūros ir tvarkos, susijusios su asmens duomenų apsauga, atitinka visus BDAR reikalavimus, galite koncentruotis į savo tiesioginę veiklą
 • Tinkamas asmens duomenų tvarkymas apsaugo nuo materialinės atsakomybės, padeda išvengti žalos verslo reputacijai

Svarstote, ar jūsų įmonė tinkamai rūpinasi asmens duomenų apsauga? Susisiekite, atsakysime į kylančius klausimus ir pateiksime pasiūlymą jūsų poreikių išpildymui.