Skola neturi ateities, todėl renkamės kalbėti apie mokėjimus, o ne skolas.

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Turėdami ilgametę patirtį skolų išieškojimo srityje, gerai žinome, jog laiku neapmokėtos sąskaitos neretai virsta įsiskolinimais. Pradelsti mokėjimai padaro daug  žalos: sutrinka pinigų srautai, atidedami investiciniai projektai, blogėja santykiai su tiekėjais ir pirkėjais. Todėl greičiausia ir efektyviausia priemonė išvengti neapmokėtų sąskaitų  ir efektyviai atgauti pinigus, kai jų labiausiai reikia, yra savalaikis kreipimasis į skolų išieškojimo įmones. Šiame sektoriuje veikiame jau du dešimtmečius, tad puikiai išmanome efektyvaus skolų išieškojimo principus ir procesus.

Ikiteisminis skolų išieškojimas paprastai pradedamas nuo mokėjimų kontrolės monitoringo, probleminių vietų, dėl kurių formuojasi įsiskolinimai identifikavimo. Tuomet nustatomi ir parenkami tinkamiausi pinigų surinkimo instrumentai ir parengiami individualūs sprendimai pradelstiems mokėjimams atgauti.

Ikiteisminio skolų išieškojimo paslauga apima: jūsų klientų kontaktų paiešką, priminimų siuntimą, skambučius, el. laiškus. Bendraujant su jūsų klientais profesionaliai išsiaiškinamos nemokumo priežastys, efektyvių derybų ir kompromisų būdu derinami atsiskaitymų grafikai, pasirašomi vekseliai ir kiti susitarimai, nuolat stebima ir kontroliuojama, kaip vykdomi klientų įsipareigojimai, atsižvelgiant į pirminių veiksmų rezultatus, patirtį su panašiais klientais, parenkami tinkamiausi, daugiausiai naudos kreditoriui atnešiantys veiksmai, teikiamos rekomendacijos dėl teisminio išieškojimo.

Vertiname jūsų santykius su klientais, todėl išsamiai susipažįstame su  specifinėmis jūsų verslui būdingomis situacijomis ir duomenimis, bendraudami su jūsų klientais išsamiai paaiškiname, už ką susidariusi skola, atsakome į jų klausimus, nenukreipiant jų užklausų pas jus, jei reikia, teikiame oficialius teisininkų parengtus atsakymus raštu. Skolininkus nemokamai galime patalpinti į kredito biuro „Creditinfo Lietuva” sistemą, kurioje kaupiama informacija apie verslo ir privačių subjektų finansinius įsipareigojimus, jų mokėjimo įpročius. Jei vykdant ikiteisminį išieškojimą pastebime, jog jį tęsti netikslinga, nedelsiant reaguojame ir teikiame rekomendacijas tolimesniems veiksmams. Praėjus 60 dienų nuo ikiteisminio išieškojimo pradžios, visuomet teikiame individualią rekomendaciją dėl kiekvieno skolininko: ar verta tęsti ikiteisminį išieškojimą, ar perduoti į teisminį išieškojimą, ar pripažinti skolą beviltiška.

Kokią vertę gaunate pasirinkę ikiteisminio skolų išieškojimo paslaugą?

  • Mums perėmus bendravimą su skolingais klientais, jūs galite koncentruotis į savo tiesioginę veiklą
  • Užtikrinami pastovūs pinigų srautai
  • Profesionaliai aptarnauti klientai išlieka klientais
  • Naudojamos įvairios skolų išieškojimo priemonės ir būdai, kurie parenkami nuolat aktyviai stebint konkretaus išieškojimo rezultatus, pritaikant patikrintus metodus ir patirtį
  • Prižiūrėti klientų mokėjimų grafikai bei atidėjimai, klientų pažadų kontrolė
  • Greičiau surenkamos ir suadministruojamos skolos
  • Pateikiamos rekomendacijos ir pasiūlymai tolimesniems veiksmams
  • Mažinama beviltiškų skolų rizika

Svarstote, ar perduoti skolą ikiteisminiam išieškojimui? Susisiekime ir mes padėsime nuspręsti bei pateiksime jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.