Pasitelkę ilgametę skandinavišką „Sergel“ grupės patirtį ir žinias ir pritaikę inovatyviausius techninius sprendimus patobulinome skolų administravimo procesą – dabar jis ne tik efektyvus, bet ir veikia kaip prevencinė priemonė bei mažina skolų tikimybę ateityje.

Sąskaitų valdymas

Ši paslauga apima sąskaitų išrašymą, išsiuntimą, priežiūrą ir administravimą. Sąskaitų valdymo paslauga užtikrina kiekvieno mėnesio pinigų srautus, leidžia darbuotojams koncentruotis į tiesioginę veiklą, taip pat sumažina įmonės patiriamus valdymo kaštus.

Priminimų paslauga

Priminimo paslaugą sudaro skambučiai, SMS žinutės ir elektroniniai laiškai. Tai pati efektyviausia priemonė, kuri sumažins neapmokėtų sąskaitų skaičių ir kartu pagerins aptarnavimo kokybę.

Ikiteisminis skolos išieškojimas

Šią paslaugą sudaro jūsų klientų kontaktų paieška, priminimų siuntimas, skambučiai ir atsiskaitymų derinimas, vekselių ir kitų susitarimų pasirašymas, įsipareigojimus nevykdančių klientų stebėjimas ir rekomendacijos jums. Ši paslauga užtikrins pinigų srautus, pagreitins apyvartinių lėšų grąžą, sutaupys laiką ir sąnaudas bei sumažins beviltiškų skolų riziką.