Jau beveik ketverius metus UAB “Sergel”  priklauso Švedijos finansų bendrovei “Marginalen AB”, daugiau nei 30 metų veikiančiai finansų srityje ir vienijančiai dešimtis įmonių skandinavijos šalyse. Šalia trijų grupės įmonių Lietuvoje kovo mėn. buvo įsteigta dar viena. Jos atsiradimą lėmė siekis išlikti konkurencingais įsigyjant skolų portfelius ir klientams pasiūlant labiausiai jų interesus atitinkančias paslaugas.

Marginalen grupė, suprasdama NPL (Non-performing loan) portfelių rinkos galimybes ir siekdama padidinti veiklos efektyvumą, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje įsteigė naujas skolų portfelių pirkimo veikla užsiimančias bendroves. Kaip žinia, Europos komisija pastaruoju metu ypatingai skatina Europos bankus parduoti skolas, todėl įmonėms perkančioms skolų portfelius atsiveria plačios pelningo verslo galimybės. Lietuvoje šią veiklą nuo balandžio mėn. vykdo naujai įsteigta, tačiau iš Sergel ir kitų Marginalen grupės įmonių didelę skolų portfelių pirkimo patirtį perimanti įmonė – UAB „GS Core“.

UAB “GS Core” pirks skolų portfelius, o UAB “Sergel” koncentruosis į skolų išieškojimo ir kitas paslaugas

“Šios įmonės steigimas leidžia Marginalen grupei išlikti konkurencingai skolų portfelių rinkoje ir užtikrinti mūsų partneriams gyvybingus pinigų srautus.” – teigia UAB “GS Core” generalinė direktorė Rasa Vėtra Zinkevičienė. Jurgita Pajarskienė, UAB “Sergel” generalinė direktorė, džiaugiasi papildydama, „kartu įmonės gali veikti kaip soft power  kredito ir skolų valdymo paslaugas teikiančiame sektoriuje, t.y.  įgalinti reikiamus pokyčius ir sektoriaus augimą, įgalindami žmones ir įmones padaryti geresnius sprendimus atkuriant ir vykdant mokėjimus.“

UAB „GS Core“ pirks skolų portfelius, tuo tarpu UAB „Sergel“ koncentruosis į skolų išieškojimo ir kitas paslaugas, kurias teiks tiek minėtai naująjai įmonei, tiek išorės klientams. Klientams jau pažįstama UAB “Sergel” pardavimų komanda dirbs abejose įmonėse ir bus tiltas jungiantis klientus su jiems palankiausia kryptimi – skolų išieškojimo paslauga arba skolų portfelių pardavimu.

Marginalen AB grupė dėkoja klientams už bendradarbiavimą ir tikisi jų pasitikėjimo ir naująja grupės įmone – UAB “GS Core”.