„Marginalen“ bendrovės „Sergel“ grupės įsigijimas iš „Telia“ bendrovės – tai įsigijimas, apimantis operacijas Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, kurias vykdo apytiksliai 360 darbuotojų.

Apie šį įsigijimą jau buvo pranešta 2016 m., ir gavus visų kompetentingų institucijų pritarimą jis buvo užbaigtas 2017 m. birželio 30 d.

„Sergel“ yra viena iš Šiaurės Europos šalių pirmaujančių bendrovių, teikiančių visas kredito valdymo paslaugų paslaugas plačiam ratui klientų, veikiančių bankininkystės ir finansų, el. prekybos, viešojo sektoriaus ir telekomunikacijų srityse. Pagrindinis bendrovės verslas sukoncentruotas į skolų išieškojimą, tačiau ji taip pat yra viena iš Švedijos didžiausių SMS paslaugų teikėjų.

„Mes labai didžiuojamės paslaugomis, kurias teikiame. Mūsų klientai dažnai mus giria už gebėjimą sukurti lengvumo ir komforto pojūtį tiek jiems, tiek jų klientams. Visą „Sergel“ bendrovę galima apibūdinti joje įdiegta vertybe ir šūkiu „Mums rūpi“, tai yra mąstysena, kurią labai vertina mūsų klientai. Žiūrint į ateitį, „Marginalen“ suteikia mums galimybes gerinti pasiūlymus, ir mes esame tikri, kad jie – tinkami savininkai. Su dideliu džiaugsmu mes galiausiai pranešame klientams, partneriams ir darbuotojams, kad sandoris įvyko ir kad savininko pasikeitimas yra užbaigtas“, – sako „Sergel“ generalinė direktorė Toma Matutytė.

 

„Sergel“ yra gerai žinomas prekės ženklas, o bendrovė vertinama už kompetenciją ir patirtį kreditų valdymo srityje. „Marginalen“ itin vertina „Sergel“ sukauptas žinias ir patirtį. Be to, įsigydami „Sergel“ matome didžiulį potencialą, ir esu tikra, kad tai yra svarbus veiksnys tolimesnei mūsų verslo plėtrai ir augimui“, – teigia „Marginalen“ generalinė direktorė Ewa Glennow.

Apie bendroves

Ewa Glennow įsteigė „Marginalen“ bendrovę 1990 m. Bendrovė aktyviai veikia Švedijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, joje dirba apie 70 darbuotojų. Grupė siūlo paslaugas asmenims ir bendrovėms bankininkystės ir finansų, kredito paslaugų ir skolų išieškojimo, ekonomikos, teisės ir personalo administravimo srityse.

„Sergel“ yra Švedijos skolų išieškojimo paslaugas teikianti bendrovė, įsteigta 1988 m. kaip „Telia“ bendrovės vidaus skolų išieškojimo bendrovė. Šiandien „Sergel“ yra viena iš pirmaujančių kredito ir skolų išieškojimo paslaugų bendrovių Šiaurės Europos šalyse, Lietuvoje ir Latvijoje. Bendrovės siūlomos paslaugos apima kreditų sprendimus, tarpininkavimo paslaugas, sąskaitų administravimą, portfelio valdymą ir skolų išieškojimą.