UAB „Sergel“ siekia kalbėti ne apie skolas, o apie mokėjimus, tad daug dėmesio skiria pozityvaus santykio tarp kreditoriaus ir skolininko išsaugojimui. Kuriame ir tobuliname sprendimus kreditoriui, tačiau tuo pat metu siekiame pagerinti ir paties kliento kliento (skolininko) patirtį. 

Kliento klientams siūlome keletą būdų, kaip atsiskaityti su UAB Sergel ar kitu kreditoriumi pasirenkant patogiausią pagal savo mobilumą, kompiuterinį raštingumą, turimus įpročius bei poreikius.

 

Mokėjimas naudojantis el. bankininkyste

Sumokėti skolą paprasta prisijungus prie savo banko  el. bankininkystės sistemos, naudojantis mobiliu parašu, Smart ID ir pan.. Naujo mokėjimo laukeliuose tereikia nurodyti  skolos sumą ir UAB „Sergel“ arba kito kreditoriaus rekvizitus. Jei mokama UAB “Sergel”, mokėjimo paskirties laukelyje turėtų būti nurodomas bylos, kurios mokėjimas dengiamas, numeris, kai mokama Kreditoriui – paskirties laukelyje reikia nurodyti savo kodą kreditoriaus informacinėje sistemoje, arba tai, ką nurodyti prašo kreditorius . Jei kreditorius yra UAB „Sergel“ arba dengiamos kompensuojamosias skolos išieškojimo išlaidos,  mokėjimus atlikti galima šiais rekvizitais:

Mūsų rekvizitai Sąskaitos nr. Banko pavadinimas Banko kodas SWIFT kodas
UAB „Sergel“ Į.k.  125026242 LT667300010113064202 AB “Swedbank” 73000 HABALT22
UAB „Sergel“ Į.k.  125026242 LT457044060006699854 AB SEB bankas 70440 CBVILT2X
UAB „Sergel“ Į.k.  125026242 LT474010049500939822 Luminor Bank AS 40100 AGBLLT2X

 

Mokėjimas banke, Lietuvos pašto skyriuje, „Lietuvos spauda“ kioskuose

Dalis gyventojų mokėjimus yra įpratę atlikti gyvai – atsiskaityti grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele apsilankę banko skyriuje, „Lietuvos paštas“ skyriuje ar kioskuose „Lietuvos spauda“. Tokiu atveju skolininkas pateikia kasininkui el. ar paprastu paštu gautame laiške arba SMS žinutėje nurodytą informaciją – lėšų gavėją, banko sąskaitą, mokėtiną sumą, mokėjimo paskirtyje nurodo bylos numerį ir apmoka skolą.

Lietuvos pašto skyriuose ar „Lietuvos spauda“ kioskuose, kuriuose yra “Perlas” terminalai,  kompensuojamąsias skolos išieškojimo išlaidas galima padengti pateikus mokėjimo nurodymą su brūkšniniu kodu. Bankuose ir kioskuose „Lietuvos spauda“ atsiskaityti galima tiek grynaisiais, tiek banko kortele, pašte įmokos priimamos tik grynaisiais pinigais. Tiesa, visoms įmokoms minėtose vietose gali būti taikomi nedideli papildomi mokesčiai.

 

Mokėjimas Maxima prekybos vietose ir Perlo terminaluose

Paprasčiausias būdas apmokėti kompensuojamąsias skolos dengimo išlaidas – kasoje pateikti paštu gautą laišką su brūkšniniu kodu. Apmokant už paslaugų teikėjo sąskaitas be barkodo, kasoje pateikiami įmokos gavėjo duomenys: gavėjo pavadinimas, sąskaitos numeris, suma, mokėjimo paskirtyje nurodomas Bylos numeris. Atsiskaityti už paslaugas Maxima kasoje ar Perlo terminale galima tiek grynaisiais, tiek bankine kortele, tiesa pastarajame prieš tai teks juos išsigryninti. Atsiskaitymams gali būti taikomas nedidelis papildomas paslaugos aptarnavimo mokestis.

 

Mokėjimas Perlas Go programėlėje

Taip pat patogiai atsiskaityti už paslaugas galima naudojantis išmaniąja Perlas Go programėle telefone. Joje visos sąskaitos apmokamos be papildomų mokesčių.  Prisijungus prie programėlės pridedamas naujas mokėjimų gavėjas, nuskanuojamas brūkšninis kodas arba paslaugų teikėjas pasirenkamas paieškos langelyje įvedus „Sergel“. Tuomet įvedamas bylos numeris, toliau norima mokėti suma, mokėtojo vardas ir pavardė. Paspaudus „Mokėti dabar“ pasirenkamas patogiausias mokėjimo būdas  – el. bankininkystė arba grynieji pinigai. Pastaruoju atveju sukuriamas vienkartinis brūkšninis kodas ir nurodomas artimiausias Perlo terminalas, kuriame bus galima apmokėji skolą.

 

Mokėjimas platformoje Vienasaskaita.lt

Praėjusiais metais pradėjome bendradarbiavimą ir su platforma “Viena sąskaita“, kurioje iš daugybės sąskaitų klientams suformuojama viena ir vėliau įmokos patogiai paskirstomos įvairių paslaugų teikėjams. UAB „Sergel“ – pirmoji skolų išieškojimo įmonė bendradarbiaujanti su šia platforma, padedančia kliento kientams nepamiršti įmokų. Naudojantis pirmą kartą skolininkui tereikia įsitraukti UAB „Sergel“ į “Vieną sąskaitą” kaip paslaugų teikėją (pridėti teikėją) ir nurodyti savo mokėtojo kodą – bylos numerį. Apmokant vieną sąskaitą „Sergel“ įtraukiamas į atsiskaitymą ir mokėjimas atliekamas elektroninės bankininkystės sistemoje.

 

Paysera mokėjimai

Paysera  – mokėjimų platformą, kuri įgalino kliento klientus kai kurias skolas ir visas su jomis susijusias išlaidas apmokėti vos keliais mygtuko paspaudimais, o kreditorius pradžiugino galimybe įmoką gauti greičiau.  UAB „Sergel“ dalies kreditorių skolininkams išsiunčia unikalią nuorodą su informacija apie jo skolą (skolos dydį, baudą, delspinigius arba tik kompensuojamąsias skolos išieškojimo išlaidas). Atsidaręs šią nuorodą kliento klientas pateikia savo el. pašto adresą ir prisijungia prie banko. Jam automatiškai suformuojamas pavedimas su visais reikiamais rekvizitais ir informacija, belieka spustelėti apmokėjimo mygtuką, patvirtinti mokėjimą įprastu būdu (el. parašu ar pan.)   ir jau po kelių akimirkų ateina pranešimas apie sėkmingą įmoką.

 

Skola neturi ateities, todėl renkamės kalbėti apie mokėjimus, o ne skolas. Didžiuojamės, kad randame vis daugiau būdų paspartinti pinigų srautus klientams ir palengvinti įmokų apmokėjimą jų klientams. Turite klausimų? Pasikalbėkime.