Gilino žinias derybų ir pardavimų klausimais

19-06-17 11:53

Darbuotojų ugdymas yra vienas svarbiausių verslo pagrindų. Tai prisideda prie kur kas geresnės darbo kokybės ir rezultatų.

„Sergel” pardavimų komanda lavino savo pardavimų ir derybų įgūdžius „Verslo žinių” organizuotose pardavimo ir gamybos vadovų pusryčiuose.  Pranešimus skaitė: Rimas Montvilas „Alsena“ direktorius, „Padėklų centras“ ir „Robotex“ savininkas, „European Pallet Association“ valdybos narys; Gediminas Balodas UAB „Focusate“ direktorius, sertifikuotas TOC ekspertas; Eli Schragenheim „Elyakim Managemen systems“ savininkas ir vadovas, bestselerio „Tikslas III“ bendraautorius.

Todėl nuo šiol „Sergel” komanda dar labiau pasiruošusi įvairiems pardavimų iššūkiams ir deryboms. Pardavimo ir gamybos vadovų pusryčių metu metu išnagrinėti ir aptarti įvairūs su gamyba ir pardavimais susiję klausimai. Pavyzdžiui, kaip spręsti nesutarimus tarp gamybos ir pardavimų. Kas lemia konfliktus tarp pardavimų ir kitų padalinių? Ir kaip greitai pasiekti tarpusavio supratimą? Taip pat susipažinta su win-win sprendimų priėmimo algoritmu.

Nuolatinis tobulėjimas ir investicijos į darbuotojų mokymą – vienas iš būdų stiprinti įmonės pranašumą ir konkurencingumą. „Sergel” – už nuoseklų ir nuolatinį mokymąsi.


« Atgal