Asmens duomenų apsauga – vienas iš svarbiausių prioritetų „Sergel“ veikloje. Todėl į pasirengimą duomenų apsaugos reglamentui žvelgiame itin atsakingai.

BDAR – vienas svarbiausių „Sergel“ prioritetų

03-05-18 08:18

Asmens duomenų apsauga – vienas iš svarbiausių prioritetų „Sergel“ veikloje. Todėl į pasirengimą duomenų apsaugos reglamentui žvelgiame itin atsakingai.

2018 m. gegužės 25 dieną įsigalios Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) (angl. General Data Protection Regulation), kuris reguliuos asmens duomenų apsaugą.

Asmens duomenų apsauga – vienas iš svarbiausių prioritetų „Sergel“ veikloje. Todėl į pasirengimą duomenų apsaugos reglamentui žvelgiame itin atsakingai. „Sergel Lietuva“ yra aktyvi Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacijos narė, nuolat dalyvaujanti rengiamuose mokymuose ir konferencijose, todėl su partneriais ir klientais dalijamės specializuotomis teisinėmis žiniomis, išbandytais sprendimais ir turima patirtimi.

„Sergel“ darbuotojai ir toliau rūpinsis asmens duomenų apsauga: įmonėje iki šiol taikytos tiek organizacinės, tiek techninės asmens duomenų saugumo kontrolės priemonės buvo peržiūrėtos atsižvelgiant į naująjį reglamentavimą.

Siekdama tinkamai pasiruošti naujajam duomenų apsaugos reglamentavimui, įmonė „Sergel“ prioritetą teikia teisės aktų, reglamentuojančių duomenų apsaugą, analizei, vidinių dokumentų bei procesų peržiūrėjimui ir koregavimui, asmens duomenų tvarkymo inventorizacijai, darbuotojų mokymams.

Mes atsižvelgiame į aktualijas, tad esame jau pasirengę pasitikti BDAR įsigaliojimo datą ir padėti savo partneriams bei klientams.

Kviečiame partnerius ir klientus bendradarbiauti, o kilus klausimų, visuomet kreiptis į „Sergel“ darbuotojus.


« Atgal