Sergel Group

Sergel Group

"Sergel" Grupė savo veiklą vykdo Šiaurės ir Baltijos šalių regionuose.

“Sergel” Lietuvoje veiklą vykdo nuo 2008 m. Turime virš šimto klientų, gaunančių daug apmokėjimų už prekes ir paslaugas, veikiančių telekomunikacijos, bankų, draudimo, logistikos bei kituose sektoriuose.

 

“Sergel” Švedijoje teikia kreditų, verslo proceso valdymo optimizavimo, skolų išieškojimo ir skolų vadybos paslaugas. Dauguma mūsų aptarnaujamų įmonių dirba telekomunikacijų, viešajame sektoriuje, bankuose, finansų ir nekilnojamojo turto sektoriuose. Veiklą vykdome Stokholme, Giotenburge, Karlstade, Visbyje ir Skelleftea miestuose.

 

“Sergel Business Support Services” teikia sąskaitų išrašymo ir kliringo paslaugas. Aptarnaujame daugiausia įmones dirbančias telekomunikacijų sektoriuje, taip pat teikiančias informacinio ar pramoginio turinio paslaugas.

 

Suomijos “Sergel” bendrovės įsikūrusios Helsinkyje ir Lahti miestuose, teikia kreditų, skolos išieškojimo ir skolų vadybos paslaugas įmonėms, dirbančioms Suomijos rinkoje.

 

“Sergel” Norvegijoje turi biurus Osle ir Sandefjorde. Jų klientai – daugiausia energetikos, žiniasklaidos, logistikos ir telekomunikacijų sektoriuose dirbančios bendrovės. “Sergel” Norvegijoje teikia kreditų, sąskaitų vadybos, skolų išieškojimo ir skolų vadybos paslaugas.